ZIERSCH brúsky

ZIERSCH GmbH je odborným kontaktným bodom pre vývoj, výrobu a distribúciu vysoko presných brúsok už od založenia spoločnosti v roku 2006. Nemecká spoločnost ZIERSCH (www.ziersch.com) je popredný dodávatel brúsok, pričom na prvé miesto kladie kvalitu strojov a služieb.


V medziobdobí viac ako desať rokov má na trhu veľký počet úspešne etablovaných strojov a teraz začína ďalšiu dekádu inovácií v úplne nových výrobných zariadeniach v Ilmenau. Úsilie spoločnosti je poháňané predovšetkým prelomovou technológiou brúsenia a pri vývoji úplne novej generácie brúsok ZIERSCH nepristúpili na absolútne žiadne kompromisy.
Spoločnosť využila všetky doposiaľ získané skúsenosti a dôsledne pracovala v súlade s tými najvyššími štandardmi, aby dospela ku kombinácii pokročilého inžinierstva a moderného dizajnu strojov. Výsledky tohto procesu sa stretli s nadšeným ohlasom po celom svete.


ZIERSCH GmbH bude aj v budúcnosti slúžiť svojim zákazníkom poskytovaním silného sortimentu, prvotriedneho tímu zamestnancov a ambicióznej úrovne služieb.


Brúsky ZIERSCH:- rovinné brúsky "Z"- portálové rovinné brúsky
- brúsky s rotačným stolom "Z_R"- brúsky na guľato "ZR"V prípade záujmu o bližšie informácie nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Stiahnuť katalóg produktov TU