Portfólio strojov


CNC drôtové rezačky

FANUC ROBOCUT

najpredávanejšie drôtové rezačky. Vďaka radu prelomových vylepšení ponúka nový rad elektroerozívnych drôtových rezačiek FANUC ROBOCUT α-CiC ešte vyššiu úroveň spoľahlivosti, rýchlosti rezu, drsnosti povrchov a rozmerovej presnosti. K mnohým inováciám a vylepšeniam patrí úplne nová mechanická štruktúra s vyššou tuhosťou frémy a kompaktnejšími vonkajšími rozmermi...


Elektroerozívne hlbičky

FIRMA EXERON je prestížna nemecká spoločnosť zameraná na technológiu erodovania.

Či zvolíte menšiu elektroerozívnu hĺbičku Exeron, majúcu uplatnenie v odboroch ako je elektronika alebo medicína, či mimoriadne silný portálový stroj s veľkým pracovným priestorom, vždy získate najvyšší štandard kvality, efektivity a opotrebovania elektródy. 


HSC obrábacie centrá

FIRMA EXERON je prestížna nemecká spoločnosť zameraná na technológie frézovania a erodovania.

Prinášajú na trh technológie určujúce trend v HSC. Centra sú vhodné pre použitie pri výrobe náradia, foriem a elektród.

Ich konštrukcia je prispôsobená obrábaniu všetkých strojárskych materiálov, napr. kalené a mäkké ocele, farebné kovy, grafity a umelé hmoty.


Brúsky

ZIERSCH GmbH

je odborným kontaktným bodom pre vývoj, výrobu a distribúciu vysoko presných brúsok už od založenia spoločnosti v roku 2006.  V medziobdobí viac ako desať rokov má na trhu veľký počet úspešne etablovaných strojov a teraz začína ďalšiu dekádu inovácií v úplne nových výrobných zariadeniach v Ilmenau. Úsilie spoločnosti je poháňané predovšetkým prelomovou technológiou brúsenia a pri vývoji úplne novej generácie brúsok ZIERSCH nepristúpili na absolútne žiadne kompromisy.


Manuálne vŕtačky


Tieto stroje majú vysoký výkon, obzvlášť pri vŕtaní kalených ocelí a spekaných karbidov aj v priemere diery 3mm. Úplne všetky vretená sú testované najmenej jeden týždeň proti možnosti presakovania dielektrika a na funkčnosť. Vreteno je skonštruované z dvoch blokov. Horného a dolného vedenia zo spekaných karbidov s veľmi nízkym opotrebovaním. 


CNC vŕtačky

Český výrobok so značkovým nemeckým riadiacim systémom od firmy BECKHOFF. Všetko od jedného výrobcu uľahčuje servis a zaručuje dokonalú kompatibilitu. Nová rada vŕtačiek s vlastnou konštrukciou riadiaceho systému, užívateľsky príjemným ovládaním, moderným dizajnom, kvalitným a výkonným generátorom.


Použité EDM stroje

Repasované EDM stroje

Máme pre Vás pripravené repasované stroje za AKCIOVÉ ceny!

Nezmeškajte jedinečnú príležitosť a vyberte si z našej aktuálnej ponuky:


V prípade zájmu o stroje kontaktujte: 

+421 903 904 873 - Pavol Masliš

+421 903 904 874 - Igor Maďar