Upínací systém pre rezačky 4000

Modulárny systém

HIRSCHMANN Systém 4000

Rýchle a presné upnutie odrobkov na stôl drôtovej rezačky je predpokladom k hospodárnej výrobe. Upínať sa dá na systéme 4000 a to pomocou základného rámu (Basis Set) a tiež aj prostredníctvom manipulačných paliet s obrobkom (paletizácia). Táto upínacia sada Hirschmann je ideálnym riešením pre upínanie obrobkov na drátových rezačkách. S týmto modulárnym stavebnicovým systémom s pevnými a priečnymi lištami, vyriešite takmer všetky prípady možného upnutia obrobku. Môžete upínať tak veľké, ako aj malé obrobky obĺžnikových i guľatých tvarov.

  • Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele
  • Kalené vo vákuu
  • kompatibilné so systémom 5000 pre hĺbičky
  • kompatibilné so systémom 8000 pre obrábacie stroje

HIRSCHMANN Basic Set 4000

Medzi pevne priskrutkovanými základnými lištami sa plynule posúvajú po kalených plochách priečne lišty, ktoré môžu byť v každej polohe ľahko zafixované, prípadne sa dá využiť posuvný doraz pre ich polohovanie. Priečne lišty sa nasadzujú na kalené lišty a môžu sa nastavovať vo všetkých smeroch X-, Y- a Z. Celý systém 4000 má možnosť upnutia obrobku do roviny Z=0. Preto sa spodná a horná tryska rezačky môžu pohybovať v ideálnej vzdialenosti od obrobku a môže sa využiť maximálna rýchlosť rezu. Štandardne sa dá na základnú lištu upnúť upínač paliet H4300. Polohu tohoto prvku môžeme podľa potreby meniť a preto vždy dostaneme upínaný obrobok na ideálne miesto vhodné pre tetanie s možnosťou presného a opakovateľného upnutia.

Combi Set 4000

Combi-Sada je cenovo výhodným originálnym vybavením od profesionálneho výrobcu k upevneniu obrobkov každého drátového rezača. Umožní Vám upínať veľké množstvo rôznych obrobkov a pokiaľ bude treba, môžete si zostavu kedykoľvek doplniť ďalšími upínacími prvkami systému 4000 (viac katalóg 4000). Všetky držiaky obrobkov systému 4000 môžu byť upnuté rýchlo a presne na jednu základnú paletu H4300 ručne alebo pneumaticky. Bohatý sortiment držiakov (zverák, univerzálny zverák, prizma) rieši každý upínací problém akéhokoľvek obrobku. Výhody:

  • opakovateľná presnosť upnutia 0.002 mm
  • hmotnosť obrobkov do 30 kg
  • manuálne alebo pneumatické upínanie paliet
  • možnosť automatickej výmeny paliet - robotizácia